282
בדירוג
10/
?
0 הצבעות
Lea Seydoux
שחקנית
|

לה סידווקס בת 38, נולדה בתאריך יום שני, 1 ביולי 1985, לפי ההורוסקופ היא מזל סרטן, בתור שחקנית השתתפה בכ-21 סרטים, סרטה הראשון בו השתתפה כשחקנית היה לורדס, הסרט האחרון בו שיחקה הוא ממזרים חסרי כבוד.

לה סיידו היא שחקנית צרפתיה ידועה בזכות כישרונה המשובח. היא מיוחסת לגזע האשכנזי מצד אביה, הדבר שמעניק לה נופך מיוחד בשותפותה בקהילה היהודית. בנוגע למראה החיצוני, סיידו מתהדרת בקומה של 1.68 מטר, דבר שלעיתים תורם להופעתה המרשימה באירועי שטיח אדום. מבחינה כלכלית, היא נחשבת לאחת השחקניות עם השווי הנקי הגבוה בתעשיית הקולנוע, עם הערכת נכסים שמגיעה למיליוני דולרים. סיידו נשואה למודל אנדרה מאייר, והשניים מתהדרים במשפחה חמה ואוהבת. היא גאה בילדיה ומעניקה לצד קריירתה המקצועית מקום חשוב לחיי המשפחה.

מלבד עיסוקה בשחקנות, סיידו מתעניינת גם באופנה ואמנות, תחומים שבהם היא משתמשת ככלי ביטוי יצירתי. השחקנית מתגוררת כיום בצרפת, המדינה שבה גדלה והתפתחה כאמנית. בתקופת הילדות והצעירות שלה התמקדה בלימודי קולנוע ומשחק, כשעברה תהליך של חיפוש עצמי ופריצת דרך שהביאה אותה להצלחה בזירה הבינלאומית. באישיותה ניכרת אהבה למוזיקה ולטיולים, הנחלתה ערכים אלה לילדיה ומבלה זמן רב בפעילויות שמחברות את המשפחה.

ביקורות

כתוב ביקורת ותהיה הראשון לבקר את לה סידווקס

קישורים

תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על לה סידווקס
סרטים בקולנוע