239
בדירוג
10/
?
0 הצבעות
Glen Powell
תסריטאי, שחקן
|

גלן פאוול בן 35, נולד בתאריך יום שישי, 21 באוקטובר 1988, לפי ההורוסקופ הוא מזל מאזניים, בתור שחקן השתתף בכ-24 סרטים, סרטו הראשון בו השתתף כשחקן היה חברים טובים לנצח, הסרט האחרון בו שיחק הוא היט מן.

גלן פאוול נודע בעיקר בזכות כישרון המשחק, אך יש לו תחומי עניין רבים וחיים מרתקים מחוץ למסך הגדול. הוא נולד למשפחה דתית וגדל בתרבות נוצרית, דבר אשר משפיע על חייו וערכיו עד היום. בגובהו של 1.83 מטרים, הוא ידוע במראהו החטוב והאתלטי. עם נכסים מוערכים במיליוני דולרים, גלן נחשב לאחד השחקנים המצליחים בהוליווד. אף על פי כן, פרטי חייו האישיים, כמו שמו של בן/בת זוגו, טרם חשפו לציבור הרחב. בעודו יליד טקסס, היום מגוריו הם במקום שמותר לו לשמור לעצמו, והוא מוצא דרכים לשמור על פרטיות רבה גם בעידן דיגיטלי חסר פרטיות.

בזמנו החופשי, גלן מתעניין במגוון פעילויות מחוץ לעולם ההוליוודי. הוא תושב קבע בחדר כושר, תוך שהוא מקדיש זמן לשמור על כושרו הגופני. גלן גם חובב ספורט מושבע, ואוהב לבלות זמן בשיחות עם חברים ומשפחה. כמו כן, הוא ידוע באהבתו לטיולים וגילוי תרבויות חדשות, אהבה שניתן להשגות בהשפעות מרחבי העולם בעבודתו. אין לו ילדים ידועים לציבור, אך הוא משקיע בקרבת משפחתו וחבריו. התחומים הללו מעניקים לו מקור עניין והשראה, ומהווים חלק מהאדם שהוא מעבר לתפקידים שהוא מגלם על הבמה.

ביקורות

כתוב ביקורת ותהיה הראשון לבקר את גלן פאוול

קישורים

תסריטאי

תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על גלן פאוול
סרטים בקולנוע