58

אנאפוליס

2006
M
PG-13 - השגחת הורים מומלצת. חומרים מסויימים עשויים שלא להיות מתאימים לילדים מתחת לגיל 13.PG-13
7,626
1
10/
5.5
63 הצבעות
10/
5.8
21.4K הצבעות
Annapolis
|
דרמה, ספורט, רומנטיקה
|

ג'ק האוורד חשב שכל חלומותיו התגשמו - אבל מאבקו להפוך ולהיות האיש שהוא רצה להיות רק התחיל. כעת, מפוקפק אם ילד רגיל ממשפחה ענייה ודלת יכולת יכול להתאים את עצמו לאטומוספירה של האקדמייה, כשהוא בקושי עבר את שנתו הראשונה בתיכון בהצלחה.
לג'ק עכשיו יש הזדמנות אחת אחרונה להוכיח שיש לו את מה שצריך כדי להפוך לקצין בהנהגה שמתפארת בהסטוריה של 137 שנים המבוססות על משמעת, נחישות ומצויינות. כשלא נשאר לו שום דבר להפסיד ג'ק מחליט להתחרות בתחרות האגרוף של חיל הים האכזרית והידועה לשמצה המוכרת כאליפות החטיבות .
כעת כל מה שג'ק קיווה להשיג עומד על כף המאזניים ההזדמנות לגרום לאביו להיות גאה בו, הצדקת אמונתו של סגנו בו, להגן על חבריו הטירונים, ויותר מכל , לעצב עתיד שונה.

שחקנים ראשיים

ביקורות

איך אין חוות דעת אחת לפחות על סרט כזה?????לא הסרט הכי גדול בהיסטוריה אבל עדיין אחד שכיף מאוד לראות....טיפשי לדלג על סרט כזה!!! — לפני 15 שנים
אנאפוליס, סיפורו של ג'ייק יוארד (ג'יימס פרנקו), בחור צעיר שמתקבל לאקדמיה לקציני חיל הים. באקדמיה הוא חווה לראשונה את המשמעת הצבאית הנוקשה, מתמודד עם.. עם.. עם כלום למעשה. צר לי, כשאני כותב חוות דעת, לסרט גרוע כסרט טוב, המינימום זה שאני אתן סקירה קצרה של העל... — לפני 12 שנים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב לסרט אנאפוליס
סרטים בקולנוע