שוברי קופות: "מת לחיות ביום טוב" כובש את הפסגה

קולנוע
פוקס המאה ה-20 מדווחים כי הסרט "מת לחיות ביום טוב" שעלה לאקרנים בסופ"ש האחרון (בארה"ב) כבש את המקום הראשון בטבלת שוברי הקופות וגרף 25 מיליוני דולרים.

שוברי קופות: "מת לחיות ביום טוב" כובש את הפסגה
שוברי קופות: "מת לחיות ביום טוב" כובש את הפסגה

למקום השני הגיע סרט הקומדיה "חשבון משותף" בכיכובם של ג'ייסון בייטמן ומליסה מקארתי אשר גרף 23 מיליוני דולרים ועד כה 70 מיליוני דולרים לשבוע השני מאז ייצאתו לבתי הקולנוע בארה"ב.

למקום השלישי עם רווח של 21 מיליוני דולרים הגיע סרטו של לאסה הלסטרום "מקום מבטחים" אשר עוקב אחר אישה (ג'וליאן יו) בעלת עבר מסתורי המגיעה לעיירה קטנה בצפון קרולינה, שם היא מפתחת רומן עם אלמן (ג'וש דוהמל ) שמגלה עם הזמן על סודותיה האפלים מעברה.

למקום הרביעי עם רווח של 16 מיליוני דולרים הגיע סרט האנימציה "הבריחה מכדור הארץ" שעוקב אחר האסטרונאוט החייזרי סקורץ' אשר נלכד ע"י צבא ארה"ב לאחר שנענה לקריאת ה-SOS שהם שלחו. הסרט בדיבובם של ברנדן פרייזר, רוב קורדרי וג'סיקה אלבה.

למקום החמישי והחביב עם רווח של 9 מיליון דולר הגיע הסרט "מת עליה", סרט זומבים רומנטי העוקב אחר זומבי לא רגיל (ניקולס הולט) אשר מתאהב בג'ולי (תרזה פלאמר) נערה צעירה שאותה הוא מחלץ מחבריו הזומבים אשר ניסו לאכול אותה.

טבלת שוברי הקופות:

1. "מת לחיות ביום טוב", 25 מיליוני דולרים.
2. "חשבון משותף", 23 מיליוני דולרים.
3. "מקום מבטחים", 21 מיליוני דולרים.
4. "הבריחה מכדור הארץ", 16 מיליוני דולרים.
5. "מת עליה", 9 מיליון דולר.
6. "יצורים יפהפיים", 7 מיליון דולר.
7. "תופעות לוואי", 6 מיליון דולר.
8. "אופטימיות היא שם המשחק", 6 מיליון דולר.
9. "קוטלי המכשפות", 3 וחצי מיליון דולר.
10. "כוננות עם שחר", 3 מיליון דולר.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על שוברי קופות: "מת לחיות ביום טוב" כובש את הפסגה