62

התגנבות יחידים

2010
M
R - מוגבל לליווי הורה או מבוגר לילדים מתחת לגיל 17.R
20,787
בדירוג
10/
5.8
24 הצבעות
10/
6.2
183 הצבעות
Hitganvut Yehidim
|
דרמה
|

סרט התבגרות קומי טרגי, העוקב אחר מחלקת ג'ובניקים בעלי כושר לקוי העושה טירונות בבה"ד 4 של שנות החמישים. המחלקה מורכבת מבעלי מום פיסיים או נפשיים ומעולים חדשים המדברים עם מבטא כבד של ארץ מוצאם. אלון (עוז זהבי) קיבוצניק שמאמין שהוא נשלח לבה"ד 4 בטעות ובקרוב יסופח לשרת ביחידת הצנחנים, ואבנר (גיא אדלר) בחור ממוצא מזרחי, שהצבא זה הדבר האחרון שמעניין אותו. אבנר מגייס את כל כוחותיו כדי לא להיסחף במערבולת הצבאית ומתרכז כל כולו בכיבוש זיוה (ליאל דניר), נערה אשכנזייה שתעלה אותו מעלה במעמד הסוציו-אקונומי. אלון ואבנר נכשלים במשימתם, אבל כל אחד מהם מתמודד עם הכישלון הצורב בצורה אחרת. מבוסס על ספרו של יהושע קנז.

שחקנים ראשיים

ביקורות

כתוב ביקורת ותהיה הראשון לבקר את הסרט התגנבות יחידים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ישראל, צרפת
שפה: אנגלית, עברית
הקרנת בכורה בארה"ב: יום חמישי, 4 בנובמבר 2010
תגובות
 — לפני 12 שנים
מישהו יתרגם את הסרט ?
 — לפני 13 שנים
אחלה סרט כנסו  —  איך עוז זהבי התאבד בסוף ץמסכן סוף טרגי
 — לפני 13 שנים
תקציר  —  סרט התבגרות קומי טרגי, העוקב אחר מחלקת ג'ובניקים בעלי כושר לקוי העושה טירונות בבה"ד 4 של שנות החמישים. המחלקה מורכבת מבעלי מום פיסיים או נפשיים ומעולים חדשים המדברים עם מבטא כבד של ארץ מוצאם. אלון (עוז זהבי) קיבוצניק שמאמין שהוא נשלח לבה"ד 4 בטעות ובקרוב יסופח לשרת ביחידת הצנחנים, ואבנר (גיא אדלר) בחור ממוצא מזרחי, שהצבא זה הדבר האחרון שמעניין אותו. אבנר מגייס את כל כוחותיו כדי לא להיסחף במערבולת הצבאית ומתרכז כל כולו בכיבוש זיוה (ליאל דניר), נערה אשכנזייה שתעלה אותו מעלה במעמד הסוציו-אקונומי. אלון ואבנר נכשלים במשימתם, אבל כל אחד מהם מתמודד עם הכישלון הצורב בצורה אחרת. מבוסס על ספרו של יהושע קנז.
 — לפני 13 שנים
שחקנים והפקה לעדכון  —  ישראל, (2010), 120 דקות, עברית ז'אנר: דרמה, קומדיה במאי: דובר קוסאשווילי תסריטאי: דובר קוסאשווילי עורך: יעל פרלוב מפיק: מרק רוזנבאום צלם: אמנון סלומון שחקנים:גיא אדלר עוז זהבי ליאל דניר
 — לפני 13 שנים
פוסטר  —  http://mscwne.walla.co.il/w/w-218/822554-41.jpg
 — לפני 13 שנים
תאריך יציאת הסרט בישראל 4.11.2010
כתוב תגובה משלך לסרט התגנבות יחידים
6
סרטים בקולנוע