מרי כבר לא ילדה, קמרון דיאז חוגגת יומולדת

רכילות
את קמרון דיאז כולנו זוכרים בסרט המוכר "משתגעים על מרי" משנת 1998, שם גילמה קמרון בפעם הראשונה בתפקיד ראשי וחשוב למדי את אותה מרי מפורסמת אשר הכניס אותה אל רשימת השחקנים הגדולים של הוליווד בכל הזמנים.

מרי כבר לא ילדה, קמרון דיאז חוגגת יומולדת
מרי כבר לא ילדה, קמרון דיאז חוגגת יומולדת

לא מזמן קמרון דיאז הייתה לנערה ועד מהרה עם השנים ומעט סרטי קומדיה, מתח ואפילו פעולה ("המלאכיות של צ'ארלי", בשנת 2000) הפכה הילדה שנולדה בסאן דייגו שבארה"ב לכוכבת של ממש.

קמרון דיאז חוגגת 40, היא התחילה את הקריירה עוד בגיל 5 כדוגמנית, בגיל העשרה קמרון החליטה להסתובב בעולם, ובגיל 22 כשהיא נראת ממש טוב, קיבלה על עצמה תפקיד לצידו של השחקן המוערך ג'ים קארי בסרט "המסכה" שהופק בשנת 1994 והיה להצלחה גדולה, וכמו כן סימן את דרכם של שחקנים גדולים נוספים. משם היא המשיכה לסרט "משתגעים על מרי" משנת 1998 שבעקבותיו קיבלה תפקידים ראשיים בסרטים מצליחים בכל שנות הקריירה שלה ובניהם "המלאכיות של צ'ארלי", "שרק", "החופשה" ועוד.

לאחרונה השתתפה בסרט "למה לצפות כשאתם מצפים" לצד ג'ניפר לופז ואחרים, למרות שהיה ניתן לראות שדיאז קצת עייפה במשחק שלה, אפשר לומר שהיא עדיין בועטת. ומכאן, אנחנו נאחל יומולדת שמח לשחקנית הנערצת, קמרון דיאז, אנחנו אוהבים אותך!.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על מרי כבר לא ילדה, קמרון דיאז חוגגת יומולדת