"גיבורים" חוזרת?

טלוויזיה
עד כה אלה רק שמועות, אך על פי דיווחים לא מאומתים נראה כי מייקרוסופט ו-MSN שוקלות לחדש את סדרת הטלוויזיה "גיבורים" ולאתחל אותה מחדש עם צוות שחקנים חדש, אם כי בקו עלילה דומה.

"גיבורים" חוזרת?
"גיבורים" חוזרת?

בניסיון להרחיב את תחום הבידור של מייקרוסופט, החברה שוקלת לפנות לשוק ה-Xbox ולפתח את סדרת הטלוויזיה "גיבורים", זאת תוך כדי ניהול משא ומתן קדחתני מול רשת NBC על מנת לרכוש את זכויות הסדרה המצליחה. הבטחת רכישת הזכויות תאפשר למייקרוסופט יכולת להפיק עונה חדשה של הסדרה שתצא בפורמט Xbox Live.

טרם ידוע על פרטי החוזה הצפוי להיחתם בין מייקרוסופט לרשת NBC האמריקאי, אך כבר נפוצו שמועות ערות על כך שמייקרוסופט צפויה ללהק שחקנים חדשים לתפקידי משנה ותפקידים מרכזיים בניסיון לאתחל מחדש את סדרת הטלוויזיה. מה שכן, מייקרוסופט צפויה לשתף פעולה עם נטפליקס והולו בהפקה אפשרית של הסדרה.

בפברואר האחרון, MSN ומייקרוסופט כבר רכשו מרשת NBC את זכויות ההפקה על ג'יידה מירנדה ונראה שהצעד הנוכחי הוא רק שלב בודד בדרך לתכניותיה של מייקרוסופט להשיג דריסת רגל בתחום הטלוויזיה.

וכך נראה הטריילר לסדרה המיתולוגית:הסדרה "גיבורים" שודרה במשך ארבע עונות מ-25 בספטמבר 2006 ועד ה-8 בפברואר 2010. הסדרה מגוללת את סיפורם של אנשים רגילים המגלים יכולות על-אנושיות, והשפעת השינוי על חייהם. העונה הראשונה זכתה לשבחי מבקרי הטלוויזיה והצופים וזכתה בממוצע של 14.3 מיליון צופים בארצות הברית, והשיגה את הדירוג הגבוה ביותר לפיילוט של סדרת דרמה ברשת NBC מזה כחמש שנים. העונה השנייה משכה ממוצע של 13.1 מיליון צופים והייתה לסדרה היחידה של רשת NBC שהתברגה לרשימת 20 התוכניות הנצפות ביותר בשנת 2008. הסדרה צברה מספר פרסים ומועמדויות, כולל פרס אמי, פרס גלובוס הזהב, פרסי בחירת הקהל ופרס האקדמיה הבריטית לטלוויזיה, כך שאין פלא מדוע מייקרוסופט מעוניינת לבצע אתחול לסדרה המצליחה.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על "גיבורים" חוזרת?