354
בדירוג
10/
7.3
7 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
Flashpoint
דרמה, מתח, פעולה

"נקודת שבירה" היא דרמת אקשן חדשה מבית CBS המספרת על יחידת תגובה אסטרטגיתבשם SRU. היחידה מורכבת מצוות עילית של אנשי משטרה אשר יודעים לעשות את העבודה שלהם.אירועים עם בני ערובה, תפיסת כנופיות, ניטרול פצצות, שיכנוע אנשים לא להתאבד הם רק חלק מהדברים שהיחידה עושה. היחידה משתמשת בשוקרים חשמליים, רימוני הלם, צלפים, זיהוי קולי, מחשבים ולווינים שונים כדי לבצע את תפקידה. שוטרי היחידה מוכשרים בייחוד עבור המצבים הנ"ל, ביכולתם להבין כיצד עובד ראשם של הפושעים, ולתמרן אותם בכדי למנוע ממצבים שונים להחמיר ובעצם להציל חיי אדם.

ביקורות

פרק 15 זהו פרק אחד היפים המראים אומץ לב, עזרה לזולת על מחיר אישי, חברות מעל ומעבר. זוהי אחת הסדרות האהובות עלי, סדרה שלא מראה אלימות כגון מוחות מסוכנים וכו'... אלא סדרה הנוגעת בדברים האישיים ובין אישים שביננו, איך ניתן לגשר ולמצוא מתוכינו כוחות לצאת מכל בעיה שתע... — לפני 12 שנים
כתוב ביקורת לסדרה נקודת שבירה

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: קנדה
שפה: אנגלית
תגובות
 — לפני 13 שנים
שאלה חשובה למתרגם או כל אדם אחר!  —  שלום לכם שקלתי לראות את הסידרה נשמע קצת כמו הסגנון של הסדרה "היחידה" שממש אהבתי..עכשיו השאלה שלי היא כזו..כאן כתוב שלעונה השנייה יש כ22 פרקים ואילו באתר טורק כתוב שם שיש 13 פרקים..אז...מי טועה מי צודק ומי הגבר גבר שיענה לי ;)בהזדמנות חגיגית זו אודה לכל העוסקים במלאכת הקודש של הסצינה הישראלית לתרגומים תודה רבה!
 — לפני 13 שנים
סדרה פטתית  —  אין שום מתח הכל צפוי
 — לפני 14 שנים
לידיעת האתר  —  עונה 3 ממשיכה עד פרק 13 - נא לעדכןולמתרגם לפחות אם תוכל לעדכן אותנו
 — לפני 14 שנים
חבל !!!  —  יש הרבה סדרות שהפסקתם לתרגם באמצע וחבל!!!אם מישהו "הרים את הכפפה" והתחיל לתרגם למה הוא לא ממשיך?!זה מוריד את השם של האתר!תודה למתרגמים שתרגמו עד עכשיו!
 — לפני 14 שנים
יצא פרק 10
 — לפני 14 שנים
תרגומים ברמה נמוכה  —  תודה על התרגומים, אבל זה נראה כאילו אתה לא יודע אנגלית, התרגומים ברמה ממש ממש נמוכה ויש מלא!!! טעויות.
 — לפני 14 שנים
עונה 4 בספטמבר !!!!
 — לפני 14 שנים
תודה רבה על כל התרגומים!!!
 — לפני 14 שנים
תודה על התרגומים
 — לפני 14 שנים
תודה רבה לכל המתרגמים!!!!
טען תגובות נוספות
75
סרטים בקולנוע