1,630
בדירוג
10/
?
0 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
Elfen Lied
אנימציה, פנטזיה

מעבדת מחקר סודית אי שם באלוהים יודע איפה, ניסוי שמשתבש, יצור בעל כוחות על-אנושיים משתחרר לחופשי אך לא לפני שהוא שוחט בקלילות חלק רב מן העובדים בורח בנס מן המתקן, מגיע לחוף מבטחים וניצל על ידי זוג מבולבל אשר מסתיר אותו מן הרשויות ומגן עליו בזמן שהם מתיידדים עם היצור המבולבל.
ה"יצור" - לוסי - היא פריט מחקר מזן שנקרא "דקלוניוס", לפי הסברה שלב נוסף בהתפתחות המין האנושי או מוטציה אשר נולדה בצורה לא טבעית, הם נבדלים מבני אדם רגילים במאפיינים גופניים פשוטים: צבע שיער בהיר בצבעים צעקניים, קרניים ועיניים אדמדמות, וגם היכולת לשלוט ב"וקטורים", שדות כוח טילקינטיים אשר פועלים כזרועות נוספות הנסתרות מעיני הרוב אשר נותנות לדקלוניוס הנושא אותן לרוב אפשרות תימרון טובה יותר, היכולת להיאחז בדברים הרחוקים מהישג ידיהם הפיזיות ו... לבתר ולחתוך דרך בשר אנושי כאילו היה חמאה.
הדיקלוניוס נשמרו מאז גילוים בסוד ובשמירה אדוקה מהעולם בשלל חשש כי יביאו להכחדת האנושות כפי שהיא מוכרת היום.
תוך כדי תקרית מוזרה לוסי מצליחה להשתחרר מתאה האפל ומנסה לברוח, בזמן הניסיון היא נפצעת אנושות ונסחפת בגלי הים לחוף של עירייה יפנית קטנה שם שני אנשי העיר התמימים קוטה ויוקה אוספים אותה ומביאים אותה למשכן ביתם, הם לא מודעים למוצאה של לוסי או מה היא בעצם כיוון שהיא סובלת מאמניזיה ולא מוסרת יותר מ... "ניו".
תקציר: ISRATAKU

ביקורות

כתוב ביקורת ותהיה הראשון לבקר את הסדרה אלפן ליד

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: יפן
שפה: אנגלית, יפנית
תגובות
 — לפני 16 שנים
סדרה אחת היפות  —  ממליץ לראות
כתוב תגובה משלך לסדרה אלפן ליד
1
סרטים בקולנוע