9
בדירוג
10/
5.3
3 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
Sanctuary
מדע בדיוני, פנטזיה

הסדרה עוקבת אחרי ד"ר הלן מגנוס (אמנדה טאפינג מ"סטארגייט ס"ג-1"), מדענית מבריקה, יפה, ומסתורית בת 157 העומדת יחד עם צוותה בראש ארגון המאתר יצורים בלתי אנושיים בעלי תבונה ,יצורים הלעיתים מפחידים המתחבאים בין בני אדם. היצורים הם למעשה מפלצות, ומכונים "אבנורמלים", חלקם יצורים אנושיים בעלי יכולות מיוחדות כגון התעתקות, וחלקם דומים יותר לבעלי חיים. חלק מהייצורים היא צריכה לכלוא על מנת להגן על בני האדם, ועל חלק מהם היא צריכה להגן מפני בני האדם. הסידרה עוסקת בחשיפת התעלומות הכרוכות בקיום היצורים האבנורמליים וגם במלחמתם של המקלט בניהולה של ד"ר מגנוס נגד ה"קאבל", ארגון צללים כוחני שלוכד, לומד ועורך ניסויים ביצורים אבנורמליים, כשהוא מאמין כי יצורים אלו מהווים סכנה לאנושות. לשם כך היא נעזרת בד"ר וויל צימרמן, פסיכיאטר מבריק בעל יכולת אבחנה בפרטים; בבתה האמיצה אשלי, שגדלה בתוך עולם זה; ובהנרי, הגאון הטכני.

ביקורות

פרק חמוד לחלוטין, קצת "מחוץ לקופסא". אומנם הפרק הזה איננו מקורי, וודאי שכל מי שמחשבי עצמו לטרקי יזהה את הקרבה בין הפרק הנל לפרק הנפלא של TNG הסדרה בין שתי הסדרות הכי טובות והאהובות עלי ביותר בתחום המד"ב, שם הפרק הינו במסע בין הכוכבים הדור הבא הינו- &qu... — לפני 12 שנים
מה שאותי הרגיז בפרק השביעי היה מופע "הזיקוקים". אתה יושב בחשיכה לצפות בסדרה שנחלשה, ודוחפים לך פנסים לעיניים. למה הבמאים חייבים לסנוור אותי? פיספסתי קטעים כי רוב הזמן העיניים שלי היו עצומות. בגדול פרק די "נאור" ואני די מסכימה עם דמותה של מגנס. התג... — לפני 12 שנים

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ארה"ב, קנדה
שפה: אנגלית
תגובות
 — לפני 13 שנים
אפשר בבקשה לתרגם פרקים 12-13  —  של סוף העונה השניה?תודה :)
 — לפני 13 שנים
תחילת עונה 3 ב-15 באוקטובר !! !
 — לפני 14 שנים
לתרגם בבקשה את סוף העונה תודה
 — לפני 14 שנים
כנראה שבספטמבר- אוקטובר ! העונה ה-3 תיהיה חבל על ה  —  אז ככה קראתי באינטרנט שאמנדה טאפינג נתנה קצת מידע על העונה ה-3 ויהיו 2 סיפורים מרכזיים :העונה תתמקד בהמשך המארועות של העונה ה-2 וגם ניחשף לעברה של מגנוס ושל החמישה זאת אומרת שנראה פרקים היסטורים כאלה על עברה של מגנוס ועל החמישה שזה נראה מעניין לדעת עוד דברים שלא ידענו !! סה"כ נראה שתיהיה עונה פצצה ואני כבר לא יכול לחכות הסידרה ממש משתבחת עם העונות!
 — לפני 14 שנים
מתי מתחיל עונה 3?
 — לפני 14 שנים
מה?  —  ואו, חשבתי שכבר תרגמו. חבל.
 — לפני 14 שנים
טובב התירגום יתעקב לנו עכשיו הרבה זמן ...  —  לצערי המתרגמים לא יתרגמו בזמן הקרוב פרק 12-13 לא תורגם .. ואם יתרגמו התירגום יארך הרבה זמן !! אולי כמה חודשים מי יודע .. אם מישו מתנדב לתרגם אז שירשום הודעה פה !! תודה .
 — לפני 14 שנים
מייק אמר שהתירגום לפרק הכפול יצא עד שבוע הבא !
 — לפני 14 שנים
אולי בגלל שזה 2 פרקים מחוברים זה  —  לוקח יותר זמן.
 — לפני 14 שנים
יש חדש???????
טען תגובות נוספות
267
סרטים בקולנוע