481
בדירוג
10/
7.3
4 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
V
דרמה, מדע בדיוני, מתח

היוצר של "ה-4400", מחזיר לנו אל המסך את הסדרה "וי" משנות ה-80 אשר מבוססת על סדרת הספרים של קנת ג'ונסון. העולם מתעורר לבוקר חדש ומגלה כי חללית ניצבת מעל כל עיר גדולה בעולם. האורחים טוענים כי פניהם לשלום וכי אין בכוונתם להזיק. הם מביאים עימם ניסים רפואיים ופריצות דרך טכנולוגיות, אך פניהם אינם לשלום כלל וכלל. בזמן שבני האדם מקבלים באהבה את מחוותיהם הנדיבות, אריקה אוונס (אליזבת' מיטשל, ג'ולייט מ"אבודים"), סוכנת לבטחון המולדת, נתקלת בדבר המבשר רעות. כששותפה מנסה להרוג אותה, אריקה מגלה כי החייזרים מתכננים להסתנן לממשלה ולשוק העסקי, על מנת להכין את הקרקע להשתלטות על המין האנושי. לנסות לשכנע אחרים לא יעזור. ראשית, החייזרים זכו באמונם של האנשים על ידי טכנולוגיות פורצות דרך אותן הביאו עימם. שנית, הדור הצעיר הולך ביחד איתם. עשרות בני נוער, כולל בנה של אריקה, מגוייסים כ"שגרירי שלום" כשבפועל הם משמשים, שלא ביודעין, כמרגלים עבור החייזרים. אריקה מצטרפת אל רייאן, חייזר הנחוש בדעתו להציל את האנושות. ביחד הם ינסו להציל את העולם מהשתלטות על ידי החייזרים.

ביקורות

מבית היוצר של 4400 מגיע התענוג הזה.בתחילה חשבתי שמדובר בעוד סדרה בינונית וחסרתכל עומק. כמה שטעיתי!!! עלילה מפותלת וחכמה, שחקניםמהשורה הראשונה, והשקעה רבותיי השקעה. תפאורה כזו לא ראינו הרבה זמן, מהבגדים ועד לפרטים קטנים בחלליות .כמובן שאליזבט מיטשל המוכרת לנו מאבודים ... — לפני 14 שנים
כתוב ביקורת לסדרה וי

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית
תגובות
 — לפני 10 שנים
מהיוצר של 4400.. כמסורת, להפסיק באמצע.
 — לפני 13 שנים
האם תהיה עונה 3 מישהו יודע?
 — לפני 13 שנים
תודה רבה נראה אותכם עונה הבאה :)
 — לפני 14 שנים
הסדרה חודשה לעונה שנייה!  —  רשת ABC חידשה את הסדרה לעונה נוספת. היא תעלה ככל הנראה לקראת סוף 2010.(כפי שהראשונה עלתה לקראת סוף 2009)
 — לפני 14 שנים
עבודה נפלאה של המתרגמים?! ממש לא  —  לא נראה לי שהיה מטבע לשון אחד בסדרה הזו שתורגם כמו שצריך... הכל מתורגם מילולית ולא לפי ההקשר (במקרה הטוב) או  ממש בלי שום קשר למה שהדמות אמרה/התכוונה במקרה הגרוע. תלמדו אנגלית בסיסית עילגים.
 — לפני 14 שנים
המתרגמים עשו עבודה נפלאה  —  לאורך כל העונה. סדרה מעולה כמובן, המון המון תודה לכם חברים.
 — לפני 14 שנים
העונה השניה תגיע בנובמבר 2010
 — לפני 14 שנים
תהיה עונה שנייה?  —  אני רק בפרק 8, אז אל תגידו את הסוף אבל תהיה עוד עונה או שיש בסוף העונה סוף סגור?
 — לפני 14 שנים
סידרה יפה
 — לפני 14 שנים
אני יכול לנסות, אבל רק אחרי שאני אצליח להוריד אותו  —  את הספישל
טען תגובות נוספות
34
סרטים בקולנוע