הלם בממלכה: מלאני בראון פוטרה מ"אקס פקטור"

טלוויזיה
כוכבת ה"ספייס גירלז" לשעבר, מלאני בראון פוטרה מתוכנית המציאות הבריטית ע"י סימון קאוול לאחר עונה אחת בלבד בה שימשה כשופטת. ההחלטה נעשתה למרות שבראון נחשבה כאהודה על-ידי הצופים בזכות אישיותה כאחת ש"עומדת עם הרגליים על הקרקע" והביקורות הכנות שנתנה למתמודדים בתוכנית.

הלם בממלכה: מלאני בראון פוטרה מ"אקס פקטור"
הלם בממלכה: מלאני בראון פוטרה מ"אקס פקטור"

מלאני בראון, זמרת לשעבר בלהקת הבנות הבריטית "הספייס גירלז", שכיום מוכרת כשופטת בתוכנית הטלוויזיה לגילוי כשרונות - "האקס פקטור" מהעונה ה-11 בראשותו של סיימון קאוול, פוטרה לאחרונה ע"י קאוול כחלק מתוכניתו החדשה שמטרתה לחדש את תוכנית הכשרונות הטלויזיונית הבינלאומית לעונה 12 במספר. מלבד זאת, לפני כחודש נמסר כי דרמוט' או'לירי, שדרן הרדיו הפופולארי בבמלכה המאוחדת, שהנחה את העונה האחרונה, פורש מתפקידו כמנחה התוכנית.

שריל קול, ששפטה בעונה האחרונה ששידוריה הסתיימו בדצמבר 2014, אמורה לחזור לשפוט לצידו של השופט הדגול סיימון קאוול, כשבינתיים לשופט הוותיק של התוכנית לואיס ולאס צפוי אותו גורל כמו של בראון. נסיכת הפופ, קול, קיבלה לכאורה הצעה אסטרונומית בגודל של שני מיליון יורו עבור חידוש חוזה לעונה ה-12, שזוהי אגב, עליה משמעותית בשכרה כ-500 אלף יורו יותר לעומת השנה שעברה. מה עוד שקאוול הצהיר כי מערכת היחסים בינו לבין ורסיני בסדר גמור כשנשאל מי אמור לשוב לעונה החדשה של התוכנית, בעוד שהוסיף ואמר כי דבר "אינו חקוק בסלע". כלומר ייתכנו עוד הפתעות.


(החיוך נעלם כלא היה, מלאני בראון, בימים טובים יותר)

לאחרונה אושר כי מנחי "The Xtra Factor" (תוכנית בת של ה"אקס פקטור") לשעבר, קרוליין פלאק ואולי מארס, יחליפו את דרמות' או'לרי כאשר המעריצים בממלכה הבריטית עדיין מנסים לעכל את התפטרותו המפתיעה מהעונה החדשה.

בראיון לאחרונה, מארס שיתף ברגשותיו וסיפר "אני לגמרי מתרגש וגאה לחזור ל"אקס פקטור" לצידה של קרוליין. אני אוהב את התוכנית והיא זאת שהיוותה עבורי את נקודת הפריצה אל תוך הקריירה המוזקלית שלי ופתחה בפני את האפשרות לעשות את מה שאני אוהב. כבר זכיתי בתפקיד הכי טוב בעולם וזה רק עומד להשתפר, אני לא יכול לצילומי העונה החדשה ובמיוחד גאה לקחת חלק ממציאת כישרונות חדשים ומדהימים!". ולעומתו פלאק שיתפה " אני יותר מנרגשת להנחות את ה-"אקס פקטור" לצידו של אולי. זוהי זכות גדולה עבורי לעשות זאת עם מישהו שגורם לי לצחוק בקול רם שזהו בונוס עצום עבורי".


(מארס ופלאק, נרגשים לקראת הנחיית העונה ה-12 ב"אקס פקטור בריטניה")

כמו כן, שמועות אלו אושרו על-ידי סיימון קאוול לאחר שהתראיין לאחרונה ונשאל לגבי מי ישפוט לצידו בעונה החדשה של "אקס פקטור בריטניה" אשר צפויה להגיע אל המרקע בסתיו הקרוב. טוב, כעת כל שנותר הוא לאחל לקרוליין פלאק ואולי מארס בהצלחה עם העונה החדשה לצד קאוול הסרקסטי, ולגבי מלאני בראון, אנו מקווים שהיא תתאושש במהרה מהפיטורים המצערים.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
 — לפני 9 שנים
מרגשים שמשהו תרגם את הכתבה הזאת יש מלא טעיות  —  ואגב הסכום הוא 500 אלף יורו לא 500 יורו :)
כתוב תגובה משלך על הלם בממלכה: מלאני בראון פוטרה מ"אקס פקטור"
1