341
בדירוג
10/
9.3
21 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
The Office
קומדיה

אחת הסדרות הקומיות הטובות ביותר שמשודרות כיום בארה"ב. זוהי גרסה אמריקאית לסדרת הלהיט של ה-BBC באותו השם. מדובר בקומדיית מקום העבודה האולטימטיבית - סדרה חכמה ושנונה, שכל מי שעבד אי פעם במשרד יכול להזדהות איתה בקלות ולראות את עצמו וחבריו לעבודה בסיטואציות המתוארות בפרקיה. הסדרה מתארת את הווי היום-יום במשרד קטן ואופייני, מבעד לעיניים של צוות שבא לעשות סרט תיעודי על המקום: הבוס (סטיב קארל, "בתול בן 40") שמתאמץ מאוד להיות מגניב וכייפי (אבל כולם לועגים לו ושונאים אותו); האהבות והרומנים בין העובדים; ההתעללויות ומעשי הקונדס כלפי העובדים המעצבנים; השעמום והשגרה השוחקת; והרבה משחקי כבוד ופוליטיקות פנימיות קטנוניות, של חבורת אנשים שצריכים להסתדר ביחד במשך יום שלם, אבל לא כל כך סובלים זה את זה ואת העבודה שלהם.השחקן הראשי וכוכב הסדרה, סטיב קארל, זכה בפרס גלובוס הזהב 2006 על משחקו בסדרה ולצדו משתתפים ריין ווילסון, ג'ון קרסינסקי, ג'נה פישר ובי.ג'יי נובאק.

ביקורות

הפרק עוקב במקביל אחרי מסיבת הרווקות של פיליס ומסיבת הרווקים של בוב, לקראת חתונתם הקרובה.בכל מסיבה יש אורח מבחוץ שגורם לה להיות ממש מצחיקה ^__^פרק טוב, כמו כל שאר הפרקים בעונה. — לפני 17 שנים
ואו, אם הפרק הקודם היה קצת חלש (אבל בכל זאת מצחיק ביותר) אז הפרק הזה שב להצחיק. סדרה נהדרת — לפני 14 שנים

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית

סדרות דומות

תגובות
 — לפני 13 שנים
שמות הפרקים  —  שמות הפרקים בעונה הנוכחית מקדימים בפרק - השם של פרק 19 מופיע כשם של פרק 18 וכך הלאה
 — לפני 13 שנים
התחילה עונה חדשה
 — לפני 14 שנים
כן. בעונה 6 חלה התדרדרות קיצונית באיכות  —  יש פרקים ממש ממש גרועים ולא מצחיקים, זה מאוד עצוב שסדרה כל כך טובה מאבדת כיוון ככה.
 — לפני 14 שנים
הסידרה מתחילה למצות את עצמה,לא חושבים ?
 — לפני 14 שנים
תודה רבה לכל המתרגמים!
 — לפני 14 שנים
תודה על ההשקעה - גדולים!!!
 — לפני 14 שנים
רוצה להתנצל בפני חברי המקום!  —  רוצה להתנצל על שימוש בשפה בוטה..פשוט  לא יכולתי לסבול את היחס שלו(יניר) למתרגמים, זה לא מגיע להם אחרי כל מה שקורה עכשיו עם המשפט, וחלק עוד בכל זאת מתרגמים(כל הכבוד!)  אז המינימום שאנחנו יכולים לעשות זה לסתום את הפה- להגיד תודה ולחכות בסבלנות.
 — לפני 14 שנים
תגיע יניר  —  ירושלים ארבל-9, משפחת מוזס, תצלצל באינטרקום ותבקש את רועי..אל תביא סבון!..יש לי הכל בבית!..ותגיע משוחרר(זאת הולכת להיות חוויה של פעם אחרונה בחיים עבורך).  
 — לפני 14 שנים
אני אוהב את כולכם!  —  חוץ ממך יניר.
 — לפני 14 שנים
יניר יסמרטוט!  —  אני צריך אותך, הכיור שלי מלוכלך.
טען תגובות נוספות
75
סרטים בקולנוע