17
בדירוג
10/
7.3
24 הצבעות
10/
?
0 הצבעות
Gossip Girl
דרמה, קומדיה, רומנטיקה

סדרת נעורים מבית היוצר של ג'וש שוורץ ("האו.סי"). חבורת המקובלים באפר-איסט-סייד במנהטן כולה רועשת וגועשת: סרינה ואן דר וודסן (בלייק לייבלי, "אחוות הג'ינס") שבה במפתיע מהפנימיה היוקרתית היישר אל חברתה-יריבתה בלייר (לייטון מיסטר, "ממעמקים"), והיריבות בין שתיהן מככבת בבלוג של "אחת שיודעת", שאיש איננו יודע את זהותה, אך דומה שהיא דווקא יודעת הכול על כולם. עוד מככבים בבלוג אחיה של סרינה אריק (קונור פאולו, "לחיות את החיים"), החבר של בלייר נייט (צ'ייס קרופורד, "הכת") וידידו צ'אק (אד ווסטוויק, "הילדים של מחר"). אפילו הוריהם של הבנות והבנים מודעים לקיומו של הבלוג והמהומות שהכתוב בו מעורר. אך מעל לכל נותרת התעלומה בעינה: מיהי אותה "אחת שיודעת" עלומה (קולה של קירסטן בל, "ורוניקה מארס"), שהידע אותו היא חולקת עם העולם גורם לפרצי קנאה ומתחים בקרב ילדי העשירים של מנהטן?

ביקורות

הפרק היפה ביותר ההעונה הזאת כולם בהתחלה במתח אם סרינה התחתנה או לא לרמות שזה היה טעות זה היה יפהוסוף סוף משהו שאנחנו מבינים (פסח) בפרק סיירוס והקול של "הרכלנית" מדברים קצת בעברית וזה נשמע די מצחיק אלחה פרק מומלץ — לפני 15 שנים
סדרה ממש נחמדה, ממליץ לכל אוהבי הדרמה. סדרת נעורים שהתחילה טובה ממש, ההמשך לא כמו ההתחלה, כמו בכל סדרה של ה-CW. 2 העונות הראשונות היו ברמה ממש גבוה וכל דקת צפייה הייתה מרתקת. המחצית הראשונה של העונה השלישית היה משעמם, אך בחצי השני, הסדרה חזרה לעצמה (קצת). כעת, ש... — לפני 13 שנים
פרק יפה מדהים ומומלץ כמו שאר הסדרה — לפני 15 שנים
כתוב ביקורת לסדרה אחת שיודעת

פרקים

קישורים

פרטים נוספים

מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית
תגובות
 — לפני 13 שנים
אנחנו ממש מחכים לפרקים 9ו10!  —  הבנו שהמתרגם קצת עסוק אי אפשר שמישהו יעזור לו? או לפחות שיגידו מה קורה עם זה... תודה רבה !!
 — לפני 13 שנים
בנוגע לתרגומים...  —  היי, אני האחראי לתרגומים. אני בימים אלה עסוקים, אך אני מבטיח לכם כשהסדרה תצא לפגרה השבוע, אני אשלים תוך שבוע (אולי פחות) את הפרקים הנותרים, והפרקים שלאחר הפגרה יצאו במהירות של יום אחרי-יומיים. הבטחה שלי. אני ממש מצטער על העיכוב.
 — לפני 13 שנים
היי..מה קורה עם התרגומים?...  —  כבר יצאו 3 פרקים.. :/
 — לפני 13 שנים
מה קורה עם פרק 4?
 — לפני 13 שנים
פרק 3 יצא !! איזה מתח ... !!
 — לפני 13 שנים
זו השחקנית  —  http://www.imdb.com/name/nm1556320/
 — לפני 13 שנים
מי זאת?  —  מישהו יודע מה השם של השחקנית שמשחקת את גולייט שנדלקה על נייט?היא מאוד דומה לאחותה של הילרי דאף
 — לפני 13 שנים
מי זאת?
 — לפני 13 שנים
תודה רבה, ושבת נהדרת...
 — לפני 13 שנים
שוחרר, תהנו!
טען תגובות נוספות
201
סרטים בקולנוע