"אורות אדומים" - עכשיו בבתי הקולנוע

קולנוע
עבודתם היומיומית של מת'סון (סיגורני וויבר) והעוזר שלה, טום (קיליאן מרפי), היא לאמן סטודנטים בזיהוי טקסים על טבעיים מזוייפים. אבל התשוקה שלהם היא לצאת ולחשוף את הרמאים בעצמם.

"אורות אדומים" - עכשיו בבתי הקולנוע
"אורות אדומים" - עכשיו בבתי הקולנוע

למרות הצלחתם, אדם אחד מציב בפני המדענים הסקפטיים את האתגר האולטימטיבי: סיימון סילבר (רוברט דה נירו) מדיום נודע ברחבי העולם. כריזמטי, עיוור וכנראה גם מסוכן, סילבר נעלם מאור הזרקורים לפני שנים, לאחר שעיתונאי שביקר את פעולותיו נפטר במסתוריות. כעת, בזמן ההשתוללות תקשורתית, הוא מביים קאמבק, יוצא למסע הופעות בין הערים ומושך קהלים ענקיים תוך שהוא מדגים את כוחותיו המטרידים. לאחר מחלוקת הנוגעת לפצעי עבר אישיים של מת'סון בעקבות פגישה עם סילבר, טום מפרק את השותפות ומחליט לחקור את סילבר לבדו, וכך הכאוס משתולל. זהו מסע אשר מוביל את טום דרך סדרה של מפגשים על טבעיים סיוטיים, שגורמת לו לשאול את השאלה האם סילבר מזוייף, ואם כן, מי מבצע את המעשים הנוראיים האלה במקומו?

בסרט אורות אדומים תמצאו שחקנים מהשורה הראשונה, רוברט דה נירו, סיגורני וויבר, ג'ואלי ריצ'רדסון, טובי ג'ונס, קיליאן מרפי ועוד. אז האם הסרט שווה מספיק כדי ללכת לקולנוע בשבילו?עוד סרט של דה נירו
עושה הרושם שבהפקה החליטו ללכת על קלפים מנצחים כמו דה נירו ואחרים, סרט הכולל עלילה מעט שונה מאחרות, עושה רושם של דז'ה וו לסרטים מבטיחים עם שלל של שחקנים ברמה שכוללים בתוכם המון הבטחות ולבסוף הופכים לפלופ אחד גדול. בכל אופן, קשה היה לנו להחליט לכאן או לכאן, ולכן נחכה לשמוע מהגולשים שלנו שכן יצפו בו בקולנוע, מה שבטוח... אנחנו לא נהיה שם.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על "אורות אדומים" - עכשיו בבתי הקולנוע
סרטים בקולנוע