בקרוב בבתי הקולנוע: "קונג פו פנדה 3"

קולנוע
השבוע הסתיים לו פסטיבל Comic-Con בסן דייגו שבמהלכו הוצגו הסרטים שעשויים להפוך לשוברי קופות בשנה הקרובה. בין השאר הציגו אולפני Dreamworks את סרט ההמשך ל"קונג פו פנדה 2" - הלא הוא "קונג פו פנדה 3".

בקרוב בבתי הקולנוע: "קונג פו פנדה 3"
בקרוב בבתי הקולנוע: "קונג פו פנדה 3"

החלק הראשון שיצא ב-2008 זכה להצלחה מסחררת יחסית לסרט אנימציה ממוחשבת מסוגו. הדמות הראשית, פנדה, שדובבה על ידי השחקן ג'ק בלאק, הפכה לתופעה בפני עצמה, כשבסרט נטלו חלק גם כוכבים הוליוודים נוספים כגון דסטין הופמן, ג'קי צ'אן, אנג'לינה ג'ולי, סת רוגן ולוסי לו. הסרט הראשון גרף 631 מיליון דולר עם תקציב של 130 מיליון דולר בלבד.

סרט ההמשך שיצא ב-2011, אסף אף הוא תחת קורת גג אחת את הכוכבים ההוליוודים מהסרט הקודם שנטלו חלק גם בסרט הזה, יחד גם גארי אולדמן וז'אן-קלוד ואן-דאם. הסרט השני גרף 665 מיליון דולר עם תקציב של 150 מיליון דולר ואף הוא הפך להצלחה מסחרית בקולנוע.

ולמי ששכח במה מדובר, בשביל זה אנחנו כאן, צירפנו את הטריילר לסרט השני בסדרה המצליחה "קונג פו פנדה 2":בעקבות הצלחת שני הסרטים הראשונים הכריזו אולפני Dreamworks רשמית, כי הם עובדים על הסרט השלישי בסדרה. טרם פורסם תאריך היעד ליציאת הסרט לאקרנים כמו גם שם הבמאי שיעבוד על הסרט.

קישורים רלוונטים:
"קונג פו פנדה 3" בסרטים:
http://www.sratim.co.il/view.ph p?id=1122384
ג'ק בלאק בסרטים:
http://www.sratim.co.il/profile view.php?id=54
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על בקרוב בבתי הקולנוע: "קונג פו פנדה 3"
סרטים בקולנוע