מהיוצרים של "עספור": "פצועים בראש"

טלוויזיה
בעוד יממה מותחן הדרמה "פצועים בראש" אשר נוצר על-ידי גיא עמיר וחנן סביון תעלה לשידור ברשת הכבלים של הוט, אך לפני שזה יקרה, קבלו הצצה לסדרה שתהפוך ללהיט של הקיץ.

מהיוצרים של "עספור": "פצועים בראש"
מהיוצרים של "עספור": "פצועים בראש"

יוצרי הסדרה החדשה "פצועים בראש", הלא הם גיא עמיר וחנן סביון אשר היו אחראים על יצירת הסדרה הקומית "עספור" אשר כבשה את ארצנו הקטנטונת עם שתי עונות מוצלחות, חוזרים אל פורמט הטלוויזיה ופעם בסדרת דרמה חדשה בשם "פצועים בראש" המוצגת דרך עינייהם של שני חברים טובים המסתבכים בחייהם האישיים בעקבות אירוע שהתחולל בעברם המשותף.

הסדרה "פצועים בראש" עוקבת אחר שני חברים טובים (כמו ב"עספור" אך בפן הקשוח והדרמתי); יקי (חנן סביון), שוטר מיחידצ הבילוש אשר התקדם בדרגה המובילה אותו ליחידת מודיעין שבמרכז הארץ, בעוד שחברו סער (גיא עמיר), סוחר נשקים המתנגד לקבל מכספי משפחתו הידועה בעושרה, כשהוא בסך הכל רוצה להרוויח את כספו בדרך הקשה. הסדרה סובבת סביב אירוע יוצא דופן מעברם של השניים המוביל למזימות ותככים שבעקבותיהם השניים יאלצו לצאת האחד כנגד השני.

את שתי התפקידים המרכזיים הנוספים מגלמים תובל שפיר כיובל, נער צעיר שעשה מיליונים ממכירת הסטארט אפ שלו. כשנתיים לאחר שהשיג את כל מבוקשו בזכות עושרו העצום, יובל מחפש את האתגר הבא שירגש אותו. ואגם רודברג אשר מגלמת את זוהר, נערת פיתוי העושה הכל על-מנת להשיג את מבוקשה. וזאת כאמור חוזרת להופיע על המסכים לאחר תקופה ארוכה שבה למדה משחק.

פרומובסדרה "פצועים בראש" מככבים יוצריה, גיא עמיר וחנן סביון בתפקידים הראשיים, הכישרון העולה תובל שפיר ("השמיניה", "גאליס"), רותם זיסמן ("אחותי היפה"), מוריס כהן ואגם רודברג. כמו כן, הסדרה תשודר ביום רביעי הקרוב בערוץ HOT3 (ללקוחות הוט בלבד).
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על מהיוצרים של "עספור": "פצועים בראש"