סיימון קאוול חוטף ביצים

רכילות
מנחה תוכנית הכשרונות הבריטית "Britain's Got Talent", סיימון קאוול אשר ידוע כאחד שיש לו ביצים כשמדובר בשיפוט משפיל כלפי המתמודדים העומדים מולו, לפתע, התפרצה לבמה מתמודדת מהעונה הקודמת והחלה לזרוק על קאוול ביצים.

סיימון קאוול חוטף ביצים
סיימון קאוול חוטף ביצים

במשך יותר מעשור, סיימון קאוול המפיק המוזיקלי המולטי-מיליונר אשר שפט בתוכניות המציאות; "אמריקן איידול", "אקס פקטור" וכיום ב-"Britain's Got Talent", הקניט, לעג ואף ביקר בצורה משפילה את המתמודדים שעמדו מולו, זכה לטעום את הנקמה המתוקה (או שלא) על-יד מתמודדת העונה הקודמת שעשתה זאת מתוך נקמה על כך שלא העביר אותה לשלבים המתקדמים.

הביקורתיות הבוטה של קאוול השאירה הרבה אנשים מעוצבנים ומתמודדים זועמים שלא שכחו לו את ההשפלות שעברו אל מול הצופים בבית. אחת מאותם המתמודדים שחזרו הביתה מושפלים, הייתה נטלי הולט בת ה-30, שהייתה מתמודדת בעונה ה-6, הוציאה את כל זעמה על קאוול כאשר התפרצה לבמה בגמר התוכנית שאירע ביום שבת האחרון והגיעה עם חבילת ביצים שאותה פירקה על קאוול בקליעה למטרה. למרות המבוכה, קאוול המשיך בשידור ונתן למתמודדים לסיים את שירם כדי לו לפגוע בסיכוייהם לזכות במקום הראשון (אחרי הכל יש לו לב). נוסף לכך, כשחזר לביתו, קאוול צייץ "אני באמת לא אוהב ביצים" ואחריו 19 אלף עוקבים שנתנו לו בלייק.יש כאלה החושבים כי קאוול קיבל את המגיע לו בעקבות ההערות הפוגעניות והמרושעות אשר פגעו באנשים התמימים שרצו להיות מישהו ולהראות את כישרונם המיוחד. אך בניגוד לכך, אחרים יגידו כי אין סיבה להאשים את סיימון כי בעיניהם הוא שפט בדרך הנכונה ביותר. ובאשר להולט, היא מצידה הבינה את הטעות שעשתה ופירסמה את התנצלותה: "אני מתנצלת בפני המתמודדים שהפרעתי לביצוע שירם, מעולם לא עשיתי דבר כזה ועכשיו אני מבינה שעשיתי טעות".
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על סיימון קאוול חוטף ביצים