נדחו המשך צילומי הסדרה "שרלוק"

טלוויזיה
אושר כי צילומי הסדרה הפופלרית נדחו עקב לוח הזמנים הצפוף של בנדיקט קאמברבאץ' ומרטין פרימן העסוקים בצילומי הסרט השלישי בטרילוגיית הסרט של ההוביט.

נדחו המשך צילומי הסדרה "שרלוק"
נדחו המשך צילומי הסדרה "שרלוק"

מפיקת הסדרה "שרלוק", סו ורטו אישרה בחשבון הטוויטר שלה ידיעות לפיהן צילומי העונה השלישית ושלושת פרקיה נדחו למארס 2013, אם כי תאריך היציאה לטלוויזיה לא שונה והעונה עדיין צפויה לעלות בסוף שנת 2013. סו כתבה: "כדי למנוע ספקולציה מיותרת, צילומי 'שרלוק' נדחו למארס מסיבות מובנות". בתגובה לטענת מעריצי הסדרה כי עקב כך, נדחה גם תאריך עליית הסדרה לטלוויזיה, השיבה סו דחיית הצילומים אינה פוגמת בתאריך היעד או משפיעה על כך.

העונה השלישית של הסדרה צפויה לעלות אחרי למעלה מ-18 חודשים לאחר עליית העונה השנייה, בינואר 2012. מפיקי הסדרה סטיבן מופאט ומארק גאטיס (הידוע גם כמי שגילם את מייקרופט הולמס בסדרה), שחררו לטובת המעריצים באוגוסט 2012 כמה מילים שעשויים לרמוז על תוכן העונה ולמעשה מתארים את טבעה של טרילוגיית הפרקים של העונה השלישית: "עכבר", "חתונה" ו"קידה".

מארק גאטיס הצהיר בעבר כי הוא יכתוב את הפרק הראשון של העונה השלישי, וכי הפרק יתבסס, אף כי במידה מועטה על סיפורו של ארתור קונאן דויל, "הרפתקאות הבית הריק". "זו תהיה גרסה של זה, בגלל שזה הסיפור שבו [שרלוק] חוזר", סיפר המפיק לעיתונאים. "עד כמה [נשנה] אני עדיין לא יודע. כמו בעבר אנחנו בוחרים את הדובדבן ובוחרים פיסות סיפורים שאהבנו. תמיד יש פחות ופחות עיבודים מילוליים". הסדרה צפויה לעלות בדצמבר 2013, בערוץ BBC One וצילומיה יחלו במארס השנה.
סיכום המבקר
10/
5.5
תגובות
כתוב תגובה ותהיה הראשון להגיב על נדחו המשך צילומי הסדרה "שרלוק"