סרט במתנה!צפייה ישירהסרטים בקולנועבקרוב בקולנועבתי קולנועטריילרים חדשיםחדשותמצא לי סרטביקורות
סרטים
בתי קולנוע
צפייה ישירה
חדשות
טריילרים
סדרות
קהילות
התוכן שלי
נוספים
התחבר
חדש בקולנוע
עיון בביקורותתוצאות 1 - 16 מתוך 16
נוסף לאחרונה
מילת חיפוש
דירוג
שנת יציאה:
  עד  
כנופיית נד קלי (2003)
הסיפור האמיתי מוצג מעט אור שונה מאשר בסרט ומתבלט בחזון הרומנטי אך מצולם היטב עם מוזיקה שתורמת לאווירה נפלאה, את הדמות המיתולוגית מגלם הית לדג'ר המנוח והדמות האגדית תפורה בדיוק למידותיו. מערבון אוסטרלי שדי קל להעביר איתו את השעה וחצי פלוס.

ציון שלי: 6 מתוך 10.
  לפני 3 שנים
ג'נקשן 48 (2016)
חייב להודות שהגעתי בחשש מסוים מהתכנים של הסרט ומעצם העובדה שלא באמת יצא לי לראות סרט ערבי-ישראלי אי פעם, מטעמים כאלו ואחרים. מה ששכנע אותי הוא, כרגיל בעולם הזה - המוזיקה. המוזיקה כללה בפנים גם שני חברים של חבר רמלאי, תאמר נאפר וסאמח זקות (שפעם עוד "חי בלה לה לנד") והשתכנעתי ששווה לתת צ'אנס, למרות שכנראה אני לא הולך לאהוב חלק מהתכנים שנמצאים בפנים.

אז המוזיקה עשתה את שלה ולגמרי התעלתה על הבדלי גזעים, תרבויות והאשמות גזעניות מכאן מפתח תקוה ועד לוד ועם זאת השכלתי לקבל את הביקורת החברתית, הפוליטית והגזענית בהבנה מסוימת כיוון שבתוך עמי אני יושב. גזענות כלפי ערבים קיימת ולא תימחה, חלקם בסכסוך מובן וגזענות מצידם כלפי יהודים קיימת גם, אבל טושטשה כמעט לגמרי בסרט הנוכחי של אלוני, שדעותיו והכיוון שלו ידועים כבר מעבודות העבר שלו.

ביקורת על הממסד הישראלי היא דבר מובנה אצל כל פלח אוכלוסיה בחברה הישראלית ולצעירי החברה הערבית יש המון על מה להתלונן ואפשר להבין אותם ואי אפשר לשכוח שהם רק חלק מסוים מהחברה הישראלית שנדפקת על ידי עשיריה ובעלי האינטרסים שלה. הסרט יכול היה לומר קצת יותר על תסכול משותף, אבל הגיע בשביל לייצג תסכול של חתך מסוים של האוכלוסיה ואותו הוא ייצג היטב וגם לא בדרך מקוממת מדי, אם מגיעים עם ראש פתוח.

הופעות נהדרות של נאפר וזקות ופחות טובות דווקא של הנציגים הישראלי, באשר הם מופיעים בסרט. המון חומר למחשבה שהסרט הזה מספק ולא מעט פעמים שהוא מנסה להתחמק ממהמורות פוליטיות, שבירור מסתמנות בתור נושא דומיננטי בחיי הצעיר הפלשתיני, שבגדול חולם להצליח בתור ראפר, אבל לא מסוגל להתנתק מהסבל האישי שהוא עובר בחייו האישיים ובכל מה שסובב אותם (הריסת בתים של תושבים וותיקים, שלא נחשבים לגיטימיים בעיניי המדינה, לדוגמא).

כל הביקורת על החברה הישראלית והממסד הישראלי משתחלת לה בצורה אלגנטית יחסית והאמירה המרכזית בעיקר מדברת על רצון להצליח באמצעות מוזיקה ובניסיון להימנע ממאבק אלים ולא לגטימי על זכותם להתקיים בארץ כתף פלשתינית לצד כתף ישראלית. עם מוזיקה מקפיצה, שלא משנה השפה באמצעותה היא מועברת, הופעות נפלאות ותסריט חכם, זה באמת אחד הסרטים הראויים שיצאו השנה מהמדינה המשוסעת שלנו.
  לפני 3 שנים
עלייתו של לוחם הרחוב (2007)
אולי בגלל שחיכיתי לסרט על כדורגל ואולי בגלל שפשוט הסרט לא הוביל לשום דבר מיוחד, הסרט הזה מרגיש מבוזבז מאוד.
הסרט מספר על חייו של קרלטון ליצ'י אבל נראה שבשלב מסויים הוא שוכח מקרלטון ועובר לספר על האנשים שהוא מתחבר/עובד איתם.
ההרגשה בכל הסרט הייתה של בלאגן וניסיון להכניס כמה שיותר דברים לסרט מבלי לחשוב איך כל חלקי הפאזל מתחברים לצופה.
גם האלימות והטראש בסרט חזקים מידי (כמו שרשם אחי, העין...אוי העין..) ונותנים לו מימד של סרט טראש יותר מניסיון לעשות סרט בריטי איכותי.
למרות הכל, אולי בגלל המשחק המשובח של חלק מהשחקנים, אולי בגלל האקשן האיכותי בחלק מהסרט וגם קצת בגלל שמדובר בסיפור אמיתי, מדובר בסרט סביר, לא מעבר לכך.

6/10.
  לפני 8 שנים
עלייתו של לוחם הרחוב (2007)
אולי זה בגלל שציפיתי לסרט על כדורגל והוטעיתי ואולי זה סתם בגלל העובדה שהסרט מאבד את עצמו ונזרק לכל כך הרבה כיוונים תוך כדי, אבל לא נפלתי לגמרי.
הסרט מתנהל על בסיסם של סרטי פשע הוליוודיים קלאסיים של שנות התשעים ומספר את הסיפור על, בערך, אותם השנים.
הגיבור מריץ את עלילת חייו ברפרוף על פני השנים שהחלק של הכדורגל הוא לא חלק הארי, אלא רק האקספוזיציה והספתח להתנהגות הבהמית שלו בהמשך.
שני השליש הראשונים של הסרט מבצעים קפיצות חוזרות ונשנות בין תקופות בחייו של הגיבור ובין עלילות שנשארות פתוחות בחלקן ובחלקן נחתמות.
העלילה הולכת ומתקדמת, אבל מורגשת חוסר קוהרנטיות ואחידות בעלילה, הנושאים והגיבורים המשניים מתחלפים כמו גרביים והעלילה זורקת למקומות שונים, כאמור, מבלי לסיים ולחתוך את כל הקצוות.
הסרט עשוי בצורה ריאליסטית ודי טובה ומספר, בכלליות, את סיפור חייו של אחד מהפושעים האנגליים החזקים באותה התקופה, אדם שהפך להיות מחוליגן בקבוצת אוהדים לראש קבוצת פשע ושותף בכיר בחבורה של פושעים, אדם שהלך ונסדק עם הזמן בעקבות מספר שבילי חיים שהובילו אותו, תמיד, לכיוונים הלא נכונים.
התמכרות לאלימות, התמכרות לסמים ולחומרים ממריצים ומחזקים נידונה גם היא, כאשר האלימות היא הדרייב המניע מכל כיוון ומרסק, בסופו של דבר.
האלימות הולכת וגואה עם התפתחות הסרט והשליש המסיים שלו מעלה הילוך ונשאר בקו עלילה אחיד שדווקא מבליט את שיפור התנהגותו וחייו של הגיבור ומצניע אותו אל מול הבלטת חבריו המאפיונרים הכבדים יותר.
בסך הכול סרט לא רע ויכול היה להיות הרבה יותר טוב עם קו עלילה רציף ואחיד יותר, צילום טוב ובימוי מבולבל במקצת, משחק לא רע ודי אמין של הגיבורים.
ההבלטה הגדולה ביותר שהסרט מצליח לייצר היא הבלטת האלימות בצורה הגראפית המובהקת ביותר בצילום הזרקות, שפריצים של דם שלא מביישים קרבות עד המוות וסצנת חיסול שחוזרת נשנית ומציגה שולחן מוות בוטה שלא חוסך בפרט הקטן מהעין (העין, אוי העין !!!).
סרט פשע לא רע, אבל גם לא כזה שמתעלה לרמה גבוהה מדי ומורגש פוטנציאל מבוזבז.
ואם אתם מחפשים סרט על כדורגל והחיים האלימים סביבו כדאי שתעשו סיבוב פרסה רציני ותעברו לקלאסיים והרבה יותר טובים ממנו.
  לפני 8 שנים
כנופיית נד קלי (2003)
הסרט מנסה לדמות את נד קלי, אירי פשוט עם מאוסטרליה, כאשכרה דמות הרובין הוד הארצית, כשביש מזל של החוק כנגדו מוביל אותו להאמין שפשוט הוא צריך להיות פורע חוק אך לדאוג לאהוביו. הוא מאגד חבורה של ארבעה ויוצא לדרך כנגד המשטרה באוסטרליה.

ובכן... צר לי לומר, רובין הוד זה לא. נד קלי מצטייר על פי הבמאי בלבד (שכן הית' לדג'ר המנוח מוציא מהדמות כל טיפת גאונות שהוא מצליח) כעבריין ולא דבר מעבר לכך. שום שכנוע אמיתי בסצינות על ידי הבמאי לא הפכו את הסרט הזה לקלאסיקה אלא רק למשהו שבאמת כיף להעביר איתו את הזמן רק בזכות השחקנים הטובים שמתגלים בו.
שווה צפייה, אבל לא ציפייה. סך הכל בסדר.
  לפני 9 שנים
ברונסון (2008)
סרט נחמד ביותר.
סרט קצת יותר ישן מבית ניקולאס וינדינג רפן, הבמאי שעשה את "דרייב" המצויין, וגם זה סרט טוב. בהחלט זה סרט מטורף ומוזר מאד, ובסגנון מאד ייחודי. מעבר לאלימות שיש בו, יש בו הרבה סצינות ממש יצירתיות עם צילום מיוחד, בימוי מיוחד ובאופן כללי- סצינות לא שגרתיות. אני אהבתי את זה, אבל לפעמים זה היה קצת מוגזם לפי דעתי.
טום הארדי נותן הופעה ראויה לשבח, ומשחק ממש מצויין- נכנס לדמות בצורה מצויינת.
הסרט עצמו ממש מעניין ומספר סיפור מעניין, אך לפעמים עושה זאת בצורה מופשטת ומופרעת מדי וזה יוצר קצת בלאגן שלא תמיד נחמד להסתדר איתו במהלך הצפייה בסרט- אך זה אחד הדברים שעושים את הסרט לסרט ביוגרפי לא שגרתי.

סרט נחמד ביותר, אך לא כולם יאהבו. בהחלט שווה לנסות.
ציון: 7.4
  לפני 9 שנים
ברונסון (2008)
בעיקרון, באתי לסרט הזה כהכנה ל- "עלייתו של האביר האפל" - סרט שאני מחכה לו כבר 4 שנים ויוצא השבוע. לא ידעתי בדיוק מה לצפות מהסרט הזה. בכלל חשבתי שזה סרט אגרוף.
אבל.... לא ידעתי שזה סרט של ניקולאס ווינדינג רפן. הבמאי של "דרייב". שהרשים אותי מאוד ב- "דרייב". מאוד. וכשראיתי שזה הוא פתאום נכנסתי למצב רוח שהולך להיות סרט מצויין. ואכן. זה היה. הסרט גאוני.
הסרט עצמו, לפי מה שראיתי בדרייב, ממש ממש בסגנון של ווינדינג רפן. הכל. הצילום והבימוי המדהימים בטכניקה המיוחדת הזאת שיש לו, שאי אפשר ממש להסביר אותה. אבל זה מדהים. עוד דבר שמאפיין סרטים שלו, זה שבדרך כלל דרך העשייה שלהם גורמת להרבה אנשים לטעות בסרט עקוב אקשן סתמי, ולקבל סרט יצירתי, אומנותי, מיוחד, ועם אקשן מסוגנן, שחלק גדול שונאים, אבל מי שמתחבר לזה פשוט נהנה. אני מתחבר לזה ואני אוהב את זה מאוד.
טום הארדי, שהפך בעקבות "רוקנרולה" הגאוני ו- Inception, יצירת המופת של נולאן, לאחד השחקנים האהובים עליי, משחק כאן משחק מיוחד מאוד שמראה יכולות משחק מצויינות וייחודיות ביותר. ממש נכנס לתפקיד ומבצע אותו מצויין.
סרט מטורף, אלים, יצירתי ופשוט גאוני. התוכן, העלילה, הסיפור, משתלבים עם הכתיבה והבימוי המיוחדים של רפן והצילום המיוחד יוצרים סרט מיוחד ביותר, יצירתי מאוד, מעניין ומהנה לכל אורכו. גם הפסקול מיוחד וטוב.
אם אהבתם את דרייב תאהבו את זה מאוד. סגנון דומה מאוד.

גאוני. מומלץ בחום רב. פשוט לא לפספס.
ציון:
8.4 מתוך 10
  לפני 9 שנים
ברונסון (2008)
האמת שהציפיות שלי היו הרבה יותר גבוהות לסרט שאותו מוביל טום הארדי,אבל מתברר שציפיות לחוד (אם הן גבוהות) ומציאות לחוד.
הסרט הוא ראוי בסך הכל וישנו ניסיון מעניין לצייר את צ'ארלי ברונסון,אחד האסירים המפורסמים והמטורפים באנגליה,כאדם מרתק עם סיפור חיים משוגע.
אבל הסיפור עצמו הוא די חסר עניין.
הארדי המגוון בתפקיד פשוט מצוין,קשה להאמין כמה תחפושות מסוגל הבן אדם לעטות,משחק נהדר,כשרון נדיר ויוצא מן הכלל,אבל הוא צועד אל תוך סרט די דלוח,עם תסריט שמתיימר להיות קצת יותר מעניין ויצירתי מעוד סרט ביוגרפי שגרתי.
כמובן שזה דבר בלתי אפשרי שמדובר באדם כה ססגוני,אך עם זאת התוצאה הסופית די בינונית.
סיפור חייו של האסיר שמסופר מפיו,בצורה יצירתית,אבל עדיין,כמה אפשר לספר על החיים בבתי הכלא,אם המרכז של הסיפור מתרכז בקטטות ומכות בתוך הכלא וקצת מחוצה לו...
אדם עם הפרעה,ללא ספק ושאיפות גדלות על מנת להיות אחד האסירים המפורסמים באנגליה וגם מצליח,אבל השאלה שעולה היא האם הוא ראוי לסרט ?
שאלה אתית ומוסרית על החשיפה המוגזמת שנותנים לאנשים שליליים שכביכול לא מובנים...
בקיצור ולעניין...טום הארדי פשוט ענק ומוכשר,הסרט פחות,אפשר לראות ואפשר גם לוותר,אלא אם אתם מוכנים לוותר על הופעה מנצחת ומוצלחת של השחקן הנהדר הזה...
  לפני 9 שנים
ברונסון (2008)
סרט משעמם ביותר, אבל עשוי לעילא! הבימוי, הצילום, הפסקול ועל כולם מנצח- טום הארדי במשחק מדהים במיוחד. למרות זאת, התסריט לא כתוב טוב, הסרט משעמם עד מאוד, ואפילו עבודה קולנועית טובה לא תציל סרט כזה מתהומות השיממון.
  לפני 9 שנים
אויב הציבור מספר 1 (2008)
סרט ממש טוב, וינסנט קאסל במשחק ענק מגלם את הגנגסטר הצרפתי ז'אק מרין, סרט מותח לכל אורכו, מאוד מעניין, מבוסס על אירועים אמתיים, אתה פשוט לא מאמין שהוא עשה דברים כאלה במציאות, הסרט הוא 4 שעות עם חלק השני, כל אחד זה סרט בפני עצמו אבל הם מתחברים ביחד, לא לפספס, הנאה מובטחת!
  לפני 10 שנים
ברונסון (2008)
סרט דבילי, מיותר, מגעיל ומשחק גרוע!
לא לראות!!!
נ.ב. השחקן הוא לא ג'ייסון סטאת'ם!!!
  לפני 11 שנים
ברונסון (2008)
הייתי מגדיר ת'סרט ביוגרפי תיאטרלי , בחר הבמאי להציג לנו את הסרט כהצגה על חייו של מי שהוגדר כפושע  
המסוכן ביותר בבריטניה.
יש סצנה אחת בסרט שהזכירה לי מאוד ת'סרט התפוז המכאני ואולי הסצנה הכי טובה בסרט.
חוציזה סרט די בינוני.
מסקנה אישית שלי - אפשר לוותר.
  לפני 11 שנים
ברונסון (2008)
כרגיל לא ציפתי מסרט בריטי למשהו מיוחד
חשבתי שאני יצפה בסרט אני יראה אקשן
אבל צר לי לאכזב אותכם ,בקושי יש אקשן
וגם אם יש אז זה רק כמה אגרופים והשאר דיבורים
הבנאדם רק משחק אותה מסוכן אבל בתכלס אין כלום
בקיצור סרט ברמה נמוכה לא מעניין וגם יש שם כמה דברים דוחים
וזהו לא ממליץ לאף אחד עליו ..
ציון 3
  לפני 11 שנים
כנופיית נד קלי (2003)
כמו רבים מהסרטים המבוססים על סיפור אמיתי ועוסקים ב"שבטים" כלשהם (פה מדובר במהגרים איריים), הסרט בנוי כדרמה עם מאפיינים של סאגה. אפשר להשוותו למשל ל"לב אמיץ" אך פה מדובר באקשן הרבה יותר בקטן ובסרט פחות מורכב. למען האמת לא יותר מדי קורה, אבל הדרמה בנויה היטב וכך גם המשחק. לא סרט מדהים או מיוחד שהייתי ממליץ לרוץ לראות, אבל בהחלט אפשר לראותו. מומלץ בעיקר לאוהבי הסגנון.
  לפני 12 שנים
אויב הציבור מספר 1 (2008)
אחלה סרט שבעולם.
סרט פשע צרפתי ממש השקיעו בו שווה לראות.
  לפני 12 שנים
כנופיית נד קלי (2003)
סרט טוב על סוג של כנופיית רובין הוד במערב
נד קלי הוא בן לפושע קטן לשעבר אשר המשטרה
תמיד מחפשת אותו עד שיום אחד הם עושים טעות
ומסבכים את משפחתו של קלי עמוק עם החוק.
קלי מחליט להיות פושע קטן אשר גונב מהאיגודים
ונותן לחבריו האנשים הפשוטים.
סרט נחמד עם שחקנים טובים מאוד,הית' לדג'ר מצוין
ואורלנדו בלום גם כן + נעמי ווטס בתפקידון קטן...
סך הכל אחלה של סרט.
  לפני 12 שנים
   1   
סרטים בקולנוע
הנוסע הסמוי, כוח רעם, מסעות, מהיר ועצבני 9, קאובוי של אספלט, קיץ של אהבה, ליגת הצדק של זאק סניידר, סתם אחד, יום הכּן, ראיה והדרקון האחרון, ביגי: יש לי סיפור לספר, ממשלת ארה״ב נגד בילי הולידיי, אכפת לי, המאוריטני, יהודה והמשיח השחור, לכל הנערים: לעולם ועד, שאנג צ'י והאגדה של עשר הטבעות, מלקולם ומארי, בספירת לשלוש, החפירה, פאלמר, ראמבל, הדברים הקטנים, החבר שלנו, הצלף, שטח קרב, קרעים של אישה, מוות ל-2020!, חדשות העולם הגדול, חנוכה, האב, חולית, הבלוז של מא רייני, סיפור הפרברים, מגלה את אמריקה 2, קרודים 2, שמי חצות, הסיפור המדהים של אי הוורדים, אהבה חתונות ואסונות אחרים, דוב שחור, צלילי המטאל, לא זמן למות, סטארדאסט, דוד פרנק, להציל את חג המולד 2, יומני האפלצ'ים, זרים גמורים, פריקי, ג'ונגלנד, הנצחיים
בקרוב בקולנוע
דברים ששמענו וראינו, דוקטור סטריינג' ביקום השיגעון, מיינסטרים, ביחד ביחד, חמצן, עד במנוסה, ספיריט: לחופש נולד, קרואלה, שומר הראש של אשתו של המתנקש, הבאטמן, ספייס ג'אם: אגדה חדשה, יחידת המתאבדים, בייבי בוס 2: עסק משפחתי, ספיידרמן: אין דרך הביתה, אדם השחור, פנתר שחור 2, מיינקראפט

TOP 500
סטטיסטיקות
28,528 סרטים, 2,971 סדרות, 7,020 עונות, 119,513 פרקים, 390,737 אישים, 568,992 משתמשים, 267,179 הודעות, 28,804 ביקורות, 94,548 תמונות, 6,731 וידאו
מידע כללי ועמודים נוספים
שפה
סרטים © 2021