סרט במתנה!צפייה ישירהסרטים בקולנועבקרוב בקולנועבתי קולנועטריילרים חדשיםחדשותמצא לי סרטביקורות
סרטים
בתי קולנוע
צפייה ישירה
חדשות
טריילרים
סדרות
קהילות
התוכן שלי
נוספים
התחבר
חדש בקולנוע
עיון בביקורותתוצאות 1 - 20 מתוך 310
נוסף לאחרונה
מילת חיפוש
דירוג
שנת יציאה:
  עד  
האושפיזין (2004)
הסרט היה נפלא!
  לפני 9 חודשים
האושפיזין (2004)
בחרתי להמליץ על הסרט ״אושפיזין״ כי זה מדבר על סיפור נפלה שאומר איך חשוב משפחה. מצא חן בעיניי ואני ממצליח בחום. בעולם של היום, הרבה אנשים חושבים על האישי ולא על הקבוצה. בסרט ״אושפיזין״, זה לא נוכן. הסרט משפר על זוג נשוי שחזרו בתשובה. האיש והדמות הראשית, משה, לא קיבל כסף מהעבודה ועז הוא ואשתו, מלי, לא יכול לבנוה סוכה. יום אחד, מלי רואה מעטפה ליד הדלת. בתוך המעטפה יש הרבה כסף. עם הכסף, משה ומלי קונים אתרוג ועגילים. יש גם סוכה שבא מי ״חבר״ שהם יוכלם לשב בא. עז, שני אנשים באים לבקר משה. הם פושעים שרצו מבית סוחר אבל הם אומרים למלי שהם רק חברים זקנים. אחרי כמה ימים, מלי לומדת זה ומאוד כועסת על משה. יש להם ״מלחמה״ מותח. rהיא רצה בבית ורק אחרי הרבה ימים היא חזרה. היא חזרה עם משהו לאומר- יש לה תינוק בביתן. הדמויות בסרט היה משה, מלי והפושעים. אהבתי במיוחד את מלי כי היא היה אישה חזקה ולא ״חי״ עם משהו שלא באמת. התרשמתי מאוד שהמסר של הסרט היה שאנשים במשפחה אוד יותר חושב מהכל. לסיכום, הסרט מצה חן בעיניי כי זה מאוד מעיינן. נהניתי את הסיפור של אהבה ומשפחה.
  לפני שנתיים
עמק (2014)
כחלק מהדרך שלי להתחבר לקולנוע ישראלי, יוצא ויצא לי לא מעט להיתקע על yes קולנוע ישראלי ופשוט לזרום עם מה שהקולנוע המקומי מעניק לנו ולעיתים, קרובות מאוד לאחרונה, אני מוצא את עצמי נמשך עוד ועוד לנבכי הקולנוע המקומי ומחבב עוד ועוד את הדמויות המקומיות ואת היוצרים המקומיים, השחקנים והתכנים הביתיים. "עמק" די תופס, לא בהפתעה ולא בשוק, אבל הוא מחבר את הצופה בכל נימיו לעלילה המאוד ריאליסטית. לא נמצא כאן הפתעות מרעישות מבחינה עלילתית, גם המשחק לא מפיל לקרשים, אבל הוא כן מרשים ובעיקר נוה צור, שיש בו משהו מאוד אמיתי, לצד גינוני משחק מוגזמים, שאיכשהו מחליקים היטב בגרון.

דוד הוא נער שמגיע למגדל העמק ביחד עם אביו. הוא מנוכר, מחובר במרבית הזמן לאוזניות וקורא ספרות ישראלית ברמה שלא תואמת את הרמה הכיתתית הכללית אליה הגיע. ג'וש מסמן אותו והוא הנער האלים והמופרע של הכיתה וכנראה של בית הספר כולו. ג'וש הוא גדול מימדים ורגיש למדי, סובל מבעיות משפחתיות קשות בבית ומאחורי דמותו האלימה, מסתתר לו נער רגיש, אוהב ומתוסכל ברמות אחרות. הוא מגונן על אחיו הקטן ומתגונן יחד איתו מאחיו הגדול, האלים באמת והמסוכן לציבור. האמא שלו היא נפקדת-נעדרת מחיי בניה ועם זאת משפיעה על כל מה שקורה להם, באופן כמעט ישיר.

אלימות בבית הספר ובקרב בני הנוער, אלכוהול ועישון בקרב אותם צעירים ומצוקת הפרברים הצפוניים עולים במרכזו של הסרט. גם הומופביה והומוסקסואליות נידונים כבדרך אגב וכמובן הנחלה האמריקאית בדרך כלל, של בני נוער שמתים לעוף מהמקום המפגר בו הם חיים ורוצים לשנות את דרכיהם ב-180 מעלות. כל אותן המצוקות, ביחד עם משחקו השובה של צור, משוקפות בסרט, שבאמת גרם לי להתערער, באופן אישי ולהתחבר כמו שלא התחברתי זמן רב. אולי בגלל הישראליות והמקומיות, אולי בגלל רגעים מותחים מבוימים ומשוחקים היטב ואולי פשוט בגלל שזה סרט נהדר וזהו.
  לפני שנתיים
פיגומים (2017)
דבר ראשון, לא השתעממתי ואף נהנתי.הסתקרנתי לדעת איך יגמר.הכותב שהוא הבמאי גם, הצליח להעביר קשת רחבה של רגשות בצורה יפה ולא היה קשה להזדהות עם 2 השחקנים הראשיים התלמיד והמורה.הסרט מבוסס על דמות אמתית ולכן משקף באוטנטיות מקרים של תלמידים בתיכון שמשתייכים למשפחות סוציואקונומיות נמוכות. יש בסרט הצצה לחייהם של תלמידים בעיתיים וטעוני טיפוח.היה חסר לי בסרט התפתחות עלילתית. היה נושא אחד וסביבו כל הסרט: קשר בין מורה רגיש לתלמיד "מופרע" וכן קשר בין התלמיד לאביו.הקטע של האב המדכא, המכה ואף מתעלל נגע ללבי. וזו הוכחה כמה הורים יכולים להשפיע על מימוש הפוטנציאל של ילדיהם לטוב ולרע. וכמובן גם למורים יש יד בזה. בעצם כאן המסקנה העקרית של הסרט. כמו כן רואים כמה קשה ללמד בכיתה של ילדים בעיתיים ואיזה סבל מורים יכולים לעבור. סוף הסרט מאכזב ונשאר לא ברור. לבסוף אציין שמשחק של אשר היה אוטנטי מאוד ומשכנע ונאחל לו בהצלחה אולי בקריירת משחק. כמו כן השחקן עמי, שיחק טוב מאוד והצליח להעביר רגשות לצופים. ציון 8 יאאלה חברים אני חתכתי.
  לפני שנתיים
הקיץ של אביה (1988)
אווירה מלנכולית מלווה את הסרט מתחילתו ועד סופו. הסיפור מעניין הן בהיבט האישי של הדמות הראשית והן מבחינת תיאור ימיה הראשונים של המדינה. העלילה מתרחשת לאורך החופש הגדול של 1951. הימים הם ימי תקופת הצנע. אביה היא ילדה עצובה בת 10, דחויה חברתית, שגדלה ללא אבא ושאימה ניצולת השואה מאושפזת בבית חולים פסיכיאטרי. כאשר אימה משתחררת מהמוסד בו התאשפזה, הדינמיקה בין האם לבת גורמים לאביה להתכנס בתוך עצמה ולהסתבך. אביה מהווה מושא ללעג מצד בני גילה בעיקר בגלל אימה שנחשבת "משוגעת".שני אירועים הם הכי משפיעים על אביה. האחד הוא בואה של משפחה חדשה לגור במושב והביטחון המלא של אביה, שאב המשפחה הוא אביה שאליו היא כמהה ושאימה סיפרה לה שניספה באושוויץ. השני הוא מעשה אלימות קשה של אביה כלפי מורה למוזיקה שהעליבה אותה. למרות דמותה הנוקשה של האם והמופנמות של אביה, שתיהן אוהבות זו את זו גם אם לא תמיד יודעות איך לבטא זאת נכון. סך הכל האם רוצה בטובת הבת ובאושרה ולהיפך מהצד של אביה. נושא השואה הוא "הפיל שחדר", הוא מוצג באמצעות מספר דמויות אך הוא לא מוקד העניין. לסיכום: הסרט הוא טוב אבל לא מצויין. לא בטוח שבפרספקטיבה של 30 שנה אחרי צאתו לאקרנים הוא עומד במבחן הזמן. הצילום מיושן וכך גם כל המעטפת החיצונית של הסרט. למרות זאת, ממליץ לצפות בעיקר בזכות גילה אלמגור הנפלאה.
  לפני שנתיים
מכתוב (2017)
טרנטינו פוגש את האחים כהן.
פשוט תענוג, נהנתי (וגם כל האולם) מכל שניה
  לפני שנתיים
העדות (2017)
הסרט "העדות" נוגע, יותר נכון חודר, לסוגיית הזהות, על רקע טראומת השואה הלא-נוחה. הצילומים בסרט מעלים באוב את העבר בדרך מיסתורית הגובלת בכישוף אשר הבמאי רוקח ומזקק בכישרון אלכימי; ההשפעה עלי היתה מהפנטת. עוד לא ראיתים סרט כזה.
  לפני 3 שנים
מכתוב (2017)
סרט נהדר, ישראלי מאוד, עם דמויות עממיות וסלנג שופע (למרות שאחד משני הגיבורים גם מדבר בשפה גבוהה במיוחד ומתייחסים לזה בסרט). כביכול בורקס מודרני, אבל יש בו כל-כך הרבה מעבר לזה. סיפור המסגרת, וגם שם הסרט, עוסקים בגזרת גורל ובעד כמה אנו יכולים להתערב בה. זה טוב בעיקר להתנעת העלילה. אבל בתוך זה חבוי גם עיסוק נבון באבהות ובדמות אב חסרה. כך, לצד צחוקים רבים, הסרט מכיל גם רגעים מרגשים לא מעטים. מעבר לזה, העלילה חכמה מאוד וכל החוטים, או כמעט כולם, נקשרים בסופה. יש כאן לב חם (למרות העיסוק בפשע, שאמנם הרתיע אותי ברגעים הראשונים של הסרט), וגם מוסר השכל חכם. המשחק אמנם לוקה בחסר לטעמי, אך הוא משתלב עם החמימות הכללית של הסרט. זה סרט שיכול להיהפך לסרט פולחן, בלי שהדבר יוריד מכבודו, אם בכלל צריך לומר זאת. וכן הוא עשוי להביא ישראלים רבים לצפות בו, וזה כבר מבורך. ועוד הערה קטנה: עקבתי מפעם לפעם אחר התרגום לאנגלית, והוא מפספס את רוב סגנון הדיבור המיוחד של הסרט. לסיכום, כיף של סרט. ציון 9 יאאלה חברים אני חתכתי.
  לפני 3 שנים
מכתוב (2017)
סרט מגניב ממש. עלילה לא צפויה, מצחיק, מרגש והכל ביחד. תסריט גאוני של הצמד המוצלח הזה. בקיצור, לא לפספס.
  לפני 3 שנים
מכתוב (2017)
הסרט הכי מצחיק שראיתי. עוד לא הפסקתי לצחוק מהקטע הקודם וכבר יש קטע אחר שמצחיק אותי. רוצו לראות. השניים האלה פשוט גאוניים.

ולשם שינוי סרט קומדיה שהוא לא בנאלי וקיצ'י יותר מדי. אחד הסרטים הטובים ביותר שעשו כאן.
  לפני 3 שנים
מכתוב (2017)
הסרט הישראלי הכי טוב שראיתי.
כתיבה ומשחק ברמה גבוהה של גיא וחנן, הקאסט מעולה.
סרט שמשלב הומור משובח (לא זוכר מתי צחקתי ככה מסרט) עם לא מעט סצנות שיגרמו לכם להזיל דימעה.
רוצו לראות!
  לפני 3 שנים
רק היום (1976)
אחד מסרטי הבורקס המשובחים של זאב רווח משנות ה-70. סרט מצחיק שכיף לצפות עם כל המשפחה.
  לפני 3 שנים
רק היום (1976)
אחד מסרטי הבורקס הפחות טובים שבהם השתתף זאב רווח בשנות ה-70 וה-80. ששון הוא בסטיונר בשוק ואיש פשוט. מעבר לזה שהוא רודף שמלות ותחמן לא קטן הוא גם איש טוב לב שאוהב לעזור לאחרים. הוא מנהל רומן עם אשת רופא עשירה ושועממת אך ליבו יוצא אל בחורה צעירה בשם דליה, אותה הוא פוגש בבר. אותה בחורה היא במקרה ביתו של חברו הטוב שהוא איש מבוגר וחולה. ששון מגלה שהחבר של דליה, שהוא איש ממעד סוציואקונומי גבוה, מתייחס אליה לא יפה. יוצא שששון עוזר לאביה לקבל טיפול רפואי ומנסה ל"ישר" את חברה של דליה באמצעות איומים והפחדות כדי שיתייחס אליה כמו שצריך. ששון, דליה ואביה לא יודעים על ההיכרות של האחד את השני ומה שמעניין הוא שדווקא אביה של דליה היה רוצה להכיר לה את ששון.הסוף כמובן צפוי והסצינה האחרונה על רקע השקיעה בחוף הים מאוד יפה. לסיכומו של דבר, מעבר לערך הנוסטלגי מדובר בסרט חלש. נחמד להזכר בישראל התמימה של פעם, שבאמת היינו שם אחד בשביל השני והחברות והסולידריות היו ערך חשוב.גם עצוב לצפות שוב בהרבה שחקנים שכבר לא נמצאים עימנו, כמו ספי ריבלין שהלך לעולמו בטרם עת.
  לפני 3 שנים
שושנה חלוץ מרכזי (2014)
מהנה מאוד בעיקר בזכות התסריט. לתסריטאי (המעולה) של הסרט קוראים עודד רוזן, שאני מקווה לראות אותו חתום על עוד סרטים אחרי התסריט והרעיון המבריקים שהוא הביא פה, ושמצליחים להעפיל על בימוי טיפה רשלני של שי כנות. גם השחקנים עושים ברובם עבודה טובה.
  לפני 3 שנים
כיכר החלומות (2001)
סרט מקסים, אנושי וצנוע. סרט פשוט על אנשים. משחק מצויין של צוות שחקנים ענק. הסרט נוגי ללב הן מבחינת התסריט, הן בצבעוניותו, המוסיקה (פסקול משובח של שם-טוב לוי) והמשחק.
  לפני 3 שנים
אבינו (2016)
לא יודע מה מדליק בכל זה מלבד מוריס כהן וברגעים, תסריט מרגש ומרתק, אבל המוחצנות המוגזמת, שאר הדמויות לא עשו חסד וחידשו ולו איזה משהו, הקללות רדודות והביצוע יכל להיות יותר משכנע, סצינות האלימות התבלטו למופת ובזה נגמר הסיפור.

באמת השירים האלה והילולות של הזרם הנוכחי ועם המוזיקה שאני לא מת עליה בכלל, אוהב מזרחית אבל לא כמו שמנגנים היום. ממש כמו בביקורת האחרונה של ידידי slyrocky, הקולנוע הישראלי נשאר בפינה שלו, שום דבר לא השתנה אולי מלבד שחקן ראשי פשוט מצויין, ובנוף סרטי הגנגסטרים שלנו, הוא לא בגבהים של מתחת לאף, לא יודע, דעתי חצויה לשני כיוונים שונים לגמרי.
  לפני 3 שנים
אבינו (2016)
אנשים עפים פה על הסרט... לא סרט ואוו בכלל, לא יותר מסרט יומית סביר. יש פה אחלה של שחקנים, משחק טוב, בימוי חביב וכל זה -- יש לא מעט חורים בעלילה והסרט רץ מהר מדי, והסוף, חסר בו הרבה, הוא לא הסתיים על "רמה 5" בתור סרט ישראלי נטו, כן זה בין הסרטים הטובים של השנים האחרונות. אבל בכללי, סתם עוד סרט.
מאז "אהבה אסורה" לא עשו סרט ישראלי ברמת הוליווד.
נחמד, סביר אבל עדיין לא בליגה של הוליווד...
3/5
  לפני 3 שנים
החטאים (2016)
דרמטי, מותח אך מאכזב במקצת. לא השתעממתי בסרט, בעיקר בגלל שהשחקנים טובים ומשכנעים.ג''וי ריגר שחקנית צעירה ששיחקה כאן בכשרון גדול.גם השחקן דורון תבורי שיחק מצוין. יש דרמה ומתח בעלילה ועד הסוף בעצם לא יודעים את האמת. רק כשהסרט הסתיים נוצרה תחושה כזו: שבעצם יש מעין חד מימדיות בעלילה ואין ויותר מדי נושאים. הכל סביב נושא אחד ועקרי - מה מסתתר בעבר של האבא בתקופת השואה. הקטעים המוסיקלים בסרט טובים ומביאים את הצופה למחוזות שמימים ואחרים ותורמים לדעתי לייחודיות של הסרט. כל הכבוד לאבי נשר. ציון 8 יאאלה חברים אני חתכתי.
  לפני 3 שנים
לילסדה (1995)
קצת קשה לעכל את הסרט הזה. יש בו דרמה, יש קומדיה, יש אלמנטים סוריאליסטיים ויש בו בעיקר המון דיאלוגים. זוג הורים מארח בביתם לקראת ליל הסדר את ילדיהם, בני ובנות זוגם וגם את הנכדים. אב המשפחה ( יוסף שילוח ) הוא איש איש עסקים שלא מחצין רגשות ושדי הזניח את משפחתו במהלך השנים. האם ( גילה אלמגור ), נשאה כמעט לבדה בנטל גידול הילדים ובנוסף היא גם חושדת בבעלה שהוא בוגד בה. ברקע, נמצא החלל שהותיר אחריו בנם שנהרג בהיותו בצבא. לאורך הסרט מוצגת הדינמיקה בין בני הזוג השונים על שלל בעיותיהם ובין כל הדמויות שמתארחים בביתם הגדול במיקום פסטורלי ושמוקף מדשאות של ההורים. רוב העלילה מתרחשת ביומיים שלפני ליל הסדר עצמו ולקראת סוף הסרט כולם מתכנסים לארוחת החג, אך הפסקת חשמל קוטעת את מהלך הארוחה ואז קורה משהו.לסיכום, ציפיתי ליותר מזה.ריבוי הדמויות פוגע ומנע אולי את ההתעמקות במורכבות ובפגיעות שלהן. היה אפשר להתמקד במספר מצומצם יותר של דמויות. הדיאלוגים מעניינים לעיתים, אך לא כל הזמן. לסיכום: אפשר לראות.הציון שלי הוא 6.5.
  לפני 3 שנים
ישמח חתני (2016)
סרט אנושי ויפה, הנוגע באחד המתחים המשמעותיים המצויים בארצנו: המתח שבין קהילתיות חמה ומסורתית ובין הדרישה להקפדה הלכתית רבה יותר. לדרישות המחמירות יש, לפחות במבט ראשון, כוח רב יותר, כוח מאיים וסוחף, אך מי ינצח בסופו של דבר ומהי הדרך העדיפה? יש כאן משל קטן וחריף על גלי ההקצנה הדתית המוכרים לכולנו. נכון, הסרט לא תמיד מהודק ויש בו קטעים רופפים, אך לדעתי אין זה גורע הרבה, והרי הסרט בכללו מדבר על התנגדות להידוק רב מדי. גם במבט ראשון ייצוג המזרחיות עשוי להיראות סטריאוטיפי ומיושן, אך לדעתי אין הדבר כך כלל וכל הדמויות זוכות לייצוג של כבוד. הקצנה, אמנם, שייכת לכל העדות, אך עדיין המסורתיות מתקשרת בעיקר למזרחיות, ואין סיבה מהותית להימנע מכך. קבוצה נוספת שהסרט מחזק היא קבוצת הנשים, שהן הגיבורות המרכזיות של הסרט. ובשלב מסוים יש דמיון ברור למחזה הידוע ליזיסטרטה. מלבד זה, המשחק של כל השחקנים טוב ומשכנע, ואף מצאתי כמה צילומים מעניינים מבחינה ויזואלית. אך מעל הכול, הסרט פשוט אנושי מאוד, ניצחון האנושיות, וזה, בעצם, כל מה שקולנוע טוב צריך לעשות. ציון 9 יאאלה חברים אני חתכתי.
  לפני 3 שנים
סרטים בקולנוע
לגעת בכוכבים, ניו יורק על הגובה, פיטר ראביט 2, Tenet, מורביוס, אפליקציה סוף, קרוז בג'ונגל, זהות זרה, רומן גורלי, משמר האלמוות, דוליטל, חלון אחורי, חתונה על תנאי, מהומה בהונג קונג, מכסחי השדים: החיים שאחרי, סקובי דו!, פאלם ספרינגס, מיואשת במקסיקו, המיניונים 2: עלייתו של גרו, לשחרר את גיא, סוכנת במלכוד, ללא מעצורים, לפני הסערה, הכפר של ברברה, אהבה בשחקים: מאווריק, תחרות הזמר של האירוויזיון: סיפורה של FIRE SAGA, נשמה, היית צריך להשאיר, The King Of Staten Island, בלוז ערבי, הזהב של נורמן, קנדימן, גמביט, הכי רחוק שאפשר, הפשע האחרון, וונדר וומן 1984, ארטמיס פאול, בובספוג הסרט: מבצע הצלה, האביר הירוק, הסוד של הנרי פיק, האישה בחלון, המסור: המעגל נסגר, ירושה, מיסי מסתבכת, קפונה, המשלוח, הציור, האלמנה השחורה, לאחר מעשה, לשקר ולגנוב
בקרוב בקולנוע
הוילה, מחנה הקסם, איוון, האחד והיחיד, פרויקט פאוור, ביל וטד מתמודדים עם המוזיקה, געגועים מתוקים, לזמן את הרוע 3, משפחה ברשת, Magic Arch 3D, קינגס מן: ההתחלה, המכשפות, פוטו אהבה, Halloween Kills, הנצחיים, לא זמן למות, הקרודים 2, 2 אמריקה, סיפור הפרברים, חולית, חנוכה, ראמבל, שאנג צ'י והאגדה של עשר הטבעות, מהיר ועצבני 9, דוקטור סטריינג' ביקום השיגעון, קרואלה, באטמן, פנתר שחור 2, מיינקראפט

TOP 500
סטטיסטיקות
28,405 סרטים, 2,951 סדרות, 6,991 עונות, 119,321 פרקים, 386,088 אישים, 536,638 משתמשים, 267,003 הודעות, 28,663 ביקורות, 93,582 תמונות, 6,598 וידאו
מידע כללי ועמודים נוספים
שפה
סרטים © 2020